Tvorba loga a web stránka

Neobmedzené množstvo úprav

Chceme aby ste si tvorbu loga u nás užili a neboli obmedzený počtom úprav v cene. Chcete zväčšiť písmo, vyskúšať inú farbu alebo inú zmenu? Logo Vám neodovzdáme kým nebudete spokojný.

Veľa návrhov a nápadov

Aby sme čo najlepšie uchopili ideu pre Vaše nové logo, pripravíme pre Vás minimálne 5 návrhov loga. U nás si vyberiete z rôznych koncepcií a návrhov.

Garancia originality

Žiadne šablóny ani kópie. Ak zveríte vytvorenie loga nám, pripravíme Vám 100% originál nakreslený našimi grafikmi iba pre Vás.

Logomanuál

Presne definuje vlastnosti loga (farebnosť, veľkosti písmo, použitie, atď.) a je nevyhnutný pre ďalšiu prácu s logom v tlači aj na webe. Čo je to logomanuál?

Výstup až v 9 formátoch

Vektorové formáty (.ai, .cdr, .eps, .wmf, .pdf, .svg) pre použitie primárne v tlači a bitmapové formáty (.jpg, .png, .gif) primárne pre web, e-mail atď. Aké formáty potrebujem?


Tablet a mobil ho budú milovať

Viac ako 50% návštev bežného webu pochádza z mobilného zariadenia. Vytvoríme Vám web, ktorý bude milovať nielen veľká obrazovka ale aj mobily a tablety. Čo je to responzíny web?

Svieži a moderný dizajn

U nás si vyberie každý, pretože máme pre Vás moderné a kreatívne tváre Vášho webu. Ucelená firemná identita posunie Vaše podnikanie vpred.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Profi web potrebuje aj optimalizáciu pre vyhľadávače (napr. Google) aby Vás ľudia ľahšie našli. Nastavíme Váš web, aby ste neboli pre vyhľadávače neviditeľní.

Vyriešime to za Vás

Čo je doména a hosting? Netrápte sa, vyriešime všetky formality, ktoré sú spojené so spustením web stránky za Vás. Doménu a hosting máte od nás na 1 rok ZDARMA.

Jednoduchá správa obsahu

Najúspešnejší systém na správu obsahu (CMS) Wordpress bude pracovať aj pre Vás a pridávanie/úprava obsahu bude hračka. Nenecháme Vás v tom a obsah Vám upravíme aj my.

Máte otázky?

Neváhajte a kontaktujte nás ohľadne ponuky špeciálne pre Vás.

Čo ešte získate?

osobný prístup poradenstvo nastavenie e-mailu sledovanie návštevnosti

Zaujali sme Vás?

Dušan Kubíček

Translea.sk

  Už sme sa popálili pri tvorbe loga v minulosti, a preto sme boli mimoriadne prekvapení a spokojní s procesom tvorby loga od Megalogo.sk. Ich návrhy a nápady nám perfektne sadli. Ďakujeme  

tvorba loga web stránka

Jana Kvasnicová

BiznisWeb.sk

  Nie je logo ako logo - to správne je od Megalogo:). Sme maximálne spokojní s kreativitou, rýchlou komunikáciou a zapracovaním pripomienok. Obrovské ďakujeme od BiznisWeb.sk  

tvorba loga

Mgr. Soňa Slafkovská

LASOMA - laserové centrum

  Pri tvorbe loga sme nemali jasnú víziu, preto sme ocenili niekoľko rôznorodých návrhov, ústretový prístup a hlavne trpezlivosť pri "formovaní" našej predstavy do konkrétnej podoby. Ďakujeme.  

tvorba loga web stránka

Richard Radosa, M.B.A.

REATEK - nafukovacia reklama

  S vašou prácou aj prístupom sme boli veľmi spokojní, ale hlavne s výsledným spracovaním loga. Odporúčame vrelo každému.  

tvorba loga

Lucia Kopečná

LuckyOne

  Mali sme iba nepresnú predstavu ako chceme aby naše logo vyzeralo a vystihovalo nás. Z dodanej komplikovanej skice vzniklo za pár dní úžasné, krásne, jednoduché logo - presne také, ako má logo vyzerať na profesionálnej úrovni. To všetko vďaka tímu MEGALOGO. Ďakujeme.  

tvorba loga

Krisztina Horváthová

Balu Trans

  Megalogo prišlo s množstvom nápadov pri tvorbe nášho loga. Nemali sme presnú predstavu iba koncept. Nesmierne oceňujeme ústretové a trpezlivé jednanie, vytvorenie mnohých návrhov, rôzne menšie úpravy, všetko v čo najkratšom čase, vďaka čomu je na svete naše skvelé logo. Ďakujeme.  

tvorba loga

Dávid Debreceni

Slovakiabike

  Ďakujeme za vytvorenie profesionálneho loga pre našu firmu. Samozrejme sme maximálne spokojní a určite ešte využijeme vaše služby.  

tvorba loga

PaedDr. Branislav Križák

Národné Krav Maga Centrum

  Super spolupráca a záujem o klienta.  

tvorba loga (spolupráca) web stránka

Vladimír Uherčík

Herdal.sk

  Veľmi kvalitná a rýchla práca pri tvorbe loga. Konečný efekt je naša spokojnosť.  

tvorba loga návrh vizitiek

Tibor Tokár

Vkkstav.sk

  Komunikacia na úrovni, môžem vrelo odporučiť. Všetko vybavené podľa dohody.  

tvorba loga

Lukáš Rusiňák

Eat Ham

  Pri tvorbe loga nás Megalogo príjemne prekvapilo svojimi nápadmi a postrehmi. Oceňujeme profesionálny prístup, trpezlivosť. Ďakujeme za spoluprácu a Vaše služby určite využijeme v budúcnosti.  

tvorba loga

Ing. Martina Strýčková, PhD.

Vkkstav.sk

  Ďakujeme tímu Megalogo za enormnú trpezlivosť a profesionálne odvedenú prácu! Nemali sme žiadnu predstavu o našom logu, a preto sme všetko zverili do ich rúk, čo bolo výborné rozhodnutie. Oceňujeme ich kreativitu, operatívnosť a hladký priebeh spolupráce.  

tvorba loga