Tvorba loga

Neobmedzené množstvo úprav

Chceme aby ste si tvorbu loga u nás užili a neboli obmedzený počtom úprav v cene. Chcete zväčšiť písmo, vyskúšať inú farbu alebo inú zmenu? Logo Vám neodovzdáme kým nebudete spokojný.

Veľa návrhov a nápadov

Jeden návrh loga nestačí. Aby sme čo najlepšie uchopili ideu pre Vaše nové logo, pripravíme pre Vás minimálne 5 návrhov loga. U nás si vyberiete z rôznych koncepcií a návrhov.

Garancia originality

Žiadne šablóny ani kópie. Ak zveríte vytvorenie loga nám, pripravíme Vám 100% originál nakreslený našimi grafikmi iba pre Vás.

Logomanuál

Presne definuje vlastnosti loga (farebnosť, veľkosti písmo, použitie, atď.) a je nevyhnutný pre ďalšiu prácu s logom v tlači aj na webe. Čo je to logomanuál?

Výstup až v 9 formátoch

Vektorové formáty (.ai, .cdr, .eps, .wmf, .pdf, .svg) pre použitie primárne v tlači a bitmapové formáty (.jpg, .png, .gif) primárne pre web, e-mail atď. Aké formáty potrebujem?

Máte otázky?

Neváhajte a kontaktujte nás ohľadne ponuky špeciálne pre Vás.

Čo ešte získate?

logo v odtieňoch šedej favicon pre web stránku licenčnú zmluvu

Ako to robíme? Pozrite sa, ako vyzeral návrh a tvorba loga pre nášho klienta Lasoma - laserové štúdio.

Zaujali sme Vás?

Dušan Kubíček

Translea.sk

  Už sme sa popálili pri tvorbe loga v minulosti, a preto sme boli mimoriadne prekvapení a spokojní s procesom tvorby loga od Megalogo.sk. Ich návrhy a nápady nám perfektne sadli. Ďakujeme  

tvorba loga web stránka

Jana Kvasnicová

BiznisWeb.sk

  Nie je logo ako logo - to správne je od Megalogo:). Sme maximálne spokojní s kreativitou, rýchlou komunikáciou a zapracovaním pripomienok. Obrovské ďakujeme od BiznisWeb.sk  

tvorba loga

Mgr. Soňa Slafkovská

LASOMA - laserové centrum

  Pri tvorbe loga sme nemali jasnú víziu, preto sme ocenili niekoľko rôznorodých návrhov, ústretový prístup a hlavne trpezlivosť pri "formovaní" našej predstavy do konkrétnej podoby. Ďakujeme.  

tvorba loga web stránka

Richard Radosa, M.B.A.

REATEK - nafukovacia reklama

  S vašou prácou aj prístupom sme boli veľmi spokojní, ale hlavne s výsledným spracovaním loga. Odporúčame vrelo každému.  

tvorba loga

Lucia Kopečná

LuckyOne

  Mali sme iba nepresnú predstavu ako chceme aby naše logo vyzeralo a vystihovalo nás. Z dodanej komplikovanej skice vzniklo za pár dní úžasné, krásne, jednoduché logo - presne také, ako má logo vyzerať na profesionálnej úrovni. To všetko vďaka tímu MEGALOGO. Ďakujeme.  

tvorba loga

Krisztina Horváthová

Balu Trans

  Megalogo prišlo s množstvom nápadov pri tvorbe nášho loga. Nemali sme presnú predstavu iba koncept. Nesmierne oceňujeme ústretové a trpezlivé jednanie, vytvorenie mnohých návrhov, rôzne menšie úpravy, všetko v čo najkratšom čase, vďaka čomu je na svete naše skvelé logo. Ďakujeme.  

tvorba loga

Dávid Debreceni

Slovakiabike

  Ďakujeme za vytvorenie profesionálneho loga pre našu firmu. Samozrejme sme maximálne spokojní a určite ešte využijeme vaše služby.  

tvorba loga

PaedDr. Branislav Križák

Národné Krav Maga Centrum

  Super spolupráca a záujem o klienta.  

tvorba loga (spolupráca) web stránka

Vladimír Uherčík

Herdal.sk

  Veľmi kvalitná a rýchla práca pri tvorbe loga. Konečný efekt je naša spokojnosť.  

tvorba loga návrh vizitiek

Tibor Tokár

Vkkstav.sk

  Komunikacia na úrovni, môžem vrelo odporučiť. Všetko vybavené podľa dohody.  

tvorba loga